Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SR4W030 |
| MPN: | SR4W030 |
| Manufacturer: | ANTENOVA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 3.21 |
| 10+ | USD 2.93 |
| 25+ | USD 2.78 |
| 100+ | USD 2.52 |
| 200+ | USD 2.32 |
| 600+ | USD 2.17 |
| 800+ | USD 2.03 |
USD
{"1":321000,"10":293000,"25":278000,"100":252000,"200":232000,"600":217000,"800":203000}
You added SR4W030 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ANTENOVA |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | WiFi |
| Polarisation | linear |
| Impedance | 50Ω |
| Frequency | 2.4...2.5GHz |
| Dimensions (a x b x c) | 23x16x1.6mm |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Cable length | 0.1m |
| Connection | IPEX |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SR4W030)
Are you sure you want to perform this action?