Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SM0603URC |
| MPN: | SM0603URC |
| Manufacturer: | BIVAR |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.592 |
| 10+ | USD 0.338 |
| 100+ | USD 0.254 |
| 500+ | USD 0.245 |
| 1000+ | USD 0.233 |
| 2000+ | USD 0.228 |
| 4000+ | USD 0.220 |
USD
{"1":59200,"10":33800,"100":25400,"500":24500,"1000":23300,"2000":22800,"4000":22000}
You added SM0603URC to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | BIVAR |
| Type of diode | LED |
| LED colour | red |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0603 |
| Luminosity | 55mcd |
| Operating voltage | 2.1...2.6V DC |
| Dimensions | 1.6x0.8mm |
| Viewing angle | 130° |
| LED current | 20mA |
| Wavelength | 640nm |
| LED lens | transparent |
| Power | 78mW |
| Front | flat |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SM0603URC)
Are you sure you want to perform this action?