Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SAK-4N-T05-15021 |
| MPN: | 66.8010-15021 |
| Manufacturer: | STÄUBLI |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 13.17 |
| 10+ | USD 12.07 |
| 30+ | USD 11.35 |
USD
{"1":1317000,"10":1207000,"30":1135000}
You added SAK-4N-T05-15021 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | STÄUBLI |
| Type of test accessories | test lead |
| Current rating | 10A |
| Rated voltage | 1kV |
| Cable length | 1.5m |
| Colour | black |
| Wire cross-section | 0.5mm2 |
| Conform to the norm | CAT IV 1000V EN 61010 |
| Contact plating | nickel plated |
| Wire insulation material | elastomer thermoplastic TPE |
| Connector variant | insulated |
| Test accessories features | output voltage to 5kV of test instruments, e.g. insulation testers |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SAK-4N-T05-15021)
Are you sure you want to perform this action?