Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SA1E-LPP3-2M |
| MPN: | SA1E-LPP3-2M |
| Manufacturer: | IDEC |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 142.45 |
| 5+ | USD 135.17 |
| 10+ | USD 131.01 |
USD
{"1":14245000,"5":13517000,"10":13101000}
You added SA1E-LPP3-2M to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | IDEC |
| Type of sensor | photoelectric |
| Range | 10m |
| Output configuration | PNP |
| Operation modes | DARK-ON, LIGHT-ON |
| Operation mode | retro-reflective |
| Supply voltage | 12...24V DC |
| Connection | cables |
| IP rating | IP67 |
| Max. operating current | 35mA |
| Operating temperature | -25...55°C |
| Body material | PBT, thermoplastic PC |
| Body dimensions | 7.8x19.5x31.5mm |
| Operate time | 0.25ms |
| Lead length | 2m |
| Manufacturer series | SA1E |
| Indication | LED |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SA1E-LPP3-2M)
Are you sure you want to perform this action?