Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | PJP1010-I-BC |
| MPN: | 1010-I-BC |
| Manufacturer: | ELECTRO-PJP |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1.24 |
| 10+ | USD 1.17 |
| 20+ | USD 1.10 |
USD
{"1":124000,"10":117000,"20":110000}
| Manufacturer | ELECTRO-PJP |
| Type of lab connector | 4mm banana |
| Connector | plug |
| Current rating | 36A |
| Rated voltage | 30V AC / 60V DC |
| Colour | white |
| Overall length | 47mm |
| Contact plating | nickel plated |
| Contact material | brass |
| Mounting | on cable, screw terminal |
| Operating temperature | -20...80°C |
| Connector variant | non-insulated |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (PJP1010-I-BC)
Are you sure you want to perform this action?