Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | PCE-MO3001-ICA |
| MPN: | PCE-MO 3001-ICA |
| Manufacturer: | PCE INSTRUMENTS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 2023.54 |
USD
{"1":202354000}
| Manufacturer | PCE INSTRUMENTS |
| Type of meter | milli-ohm meter |
| Kind of display used | LCD |
| Measurement | resistance (4-wire) |
| Resistance measuring range | 0...2mΩ / 2...20mΩ / 20...200mΩ / 200mΩ...2Ω / 2...20Ω / 20...200Ω |
| Power supply | mains power supply, rechargeable battery Li-Ion 12V x1 |
| Dimensions | 330x160x260mm |
| Battery/ rechargeable battery | rechargeable battery Li-Ion 12V x1 |
| Operating temperature | -15...55°C |
| Storage temperature | -20...70°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (PCE-MO3001-ICA)
Are you sure you want to perform this action?