Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | PCE-G28 |
| MPN: | PCE-G28 |
| Manufacturer: | PCE INSTRUMENTS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 374.66 |
USD
{"1":37466000}
| Manufacturer | PCE INSTRUMENTS |
| Type of meter | electric field strength |
| Power supply | battery 9V x1 |
| Body dimensions | 195x30x68mm |
| Battery/ rechargeable battery | battery 6F22 9V x1 |
| Operating temperature | max. 50°C |
| Storage temperature | max 50°C |
| • DOCUMENT |
| • DOCUMENT |
| • DOCUMENT |
| • DOCUMENT |
| • DOCUMENT |
| • DOCUMENT |
| • DOCUMENT |
| • DOCUMENT |
| • DOCUMENT |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (PCE-G28)
Are you sure you want to perform this action?