Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSBBS257E1A |
| MPN: | OSBBS257E1A |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.336 |
| 10+ | USD 0.300 |
| 50+ | USD 0.264 |
| 100+ | USD 0.240 |
| 250+ | USD 0.216 |
| 500+ | USD 0.192 |
| 1000+ | USD 0.180 |
| 2000+ | USD 0.168 |
| 4000+ | USD 0.156 |
USD
{"1":33600,"10":30000,"50":26400,"100":24000,"250":21600,"500":19200,"1000":18000,"2000":16800,"4000":15600}
You added OSBBS257E1A to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | blue |
| LED diameter | 5mm |
| Luminosity | 330...500mcd |
| Viewing angle | 140° |
| Wavelength | 470nm |
| LED lens | transparent |
| LED current | 30mA |
| Mounting | THT |
| Front | flat |
| Operating voltage | 2.7...2.9V DC |
| Number of terminals | 2 |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Operating temperature | -30...85°C |
| LEDs' features | LED AC |
| LED version | bipolar |
| Shape | round |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSBBS257E1A)
Are you sure you want to perform this action?