Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | MF02WFF1004A19 |
| MPN: | MF02WFF1004A19 |
| Manufacturer: | ROYALOHM |
| Amount | Price |
|---|---|
| 10+ | USD 0.1339 |
| 50+ | USD 0.0705 |
| 100+ | USD 0.0535 |
| 500+ | USD 0.0437 |
| 1000+ | USD 0.0401 |
| 2000+ | USD 0.0389 |
| 5000+ | USD 0.0384 |
USD
{"10":13390,"50":7050,"100":5350,"500":4370,"1000":4010,"2000":3890,"5000":3840}
| Manufacturer | ROYALOHM |
| Type of resistor | metal film |
| Mounting | THT |
| Resistance | 1MΩ |
| Power | 2W |
| Tolerance | ±1% |
| Manufacturer series | MF |
| Operating voltage | 500V |
| Body dimensions | Ø5.5x16mm |
| Leads | axial |
| Length | 16mm |
| Diameter | 5.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (MF02WFF1004A19)
Are you sure you want to perform this action?