Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LSXND6060YEL4R7NMG |
| MPN: | LSXND6060YEL4R7NMG |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.341 |
| 10+ | USD 0.188 |
| 25+ | USD 0.165 |
| 50+ | USD 0.147 |
| 100+ | USD 0.135 |
| 500+ | USD 0.124 |
| 1500+ | USD 0.117 |
| 4500+ | USD 0.114 |
| 9000+ | USD 0.112 |
USD
{"1":34100,"10":18800,"25":16500,"50":14700,"100":13500,"500":12400,"1500":11700,"4500":11400,"9000":11200}
You added LSXND6060YEL4R7NMG to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Mounting | SMD |
| Inductance | 4.7µH |
| Operating current | 3.1A |
| Tolerance | ±30% |
| Manufacturer series | LSXN |
| Resonant frequency | 25MHz |
| Body dimensions | 6x6mm |
| Test frequency | 0.1MHz |
| Saturation current | 4.4A |
| Core material | ferrite |
| Height | 4.5mm |
| Max resistance | 39mΩ |
| Operating temperature | -25...125°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LSXND6060YEL4R7NMG)
Are you sure you want to perform this action?