Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LNF-15024 |
| MPN: | LNF-15024 |
| Manufacturer: | ESPE |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 29.81 |
| 5+ | USD 28.16 |
| 10+ | USD 26.63 |
| 20+ | USD 25.02 |
USD
{"1":2981000,"5":2816000,"10":2663000,"20":2502000}
You added LNF-15024 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ESPE |
| Type of power supply | switching |
| Application | LED |
| Kind of power supply | LED |
| Power | 150W |
| Output voltage | 24V DC |
| Output current | 6.25A |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 180x65x32mm |
| Protection | anti-overload OPP, anti-overvoltage OVP, overheating OTP, short circuit protection SCP |
| Operating temperature | -20...45°C |
| Electrical connection | terminal block |
| Number of outputs | 1 |
| Efficiency | 92% |
| Power consumption without load | <350mW |
| Operating modes | constant voltage |
| Additional functions | PFC |
| Caution! | rated parameters obtained at full load |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LNF-15024)
Are you sure you want to perform this action?