Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LMK325B7476KM-PR |
| MPN: | LMK325B7476KM-PR |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.859 |
| 10+ | USD 0.381 |
| 50+ | USD 0.214 |
| 100+ | USD 0.185 |
| 250+ | USD 0.168 |
| 500+ | USD 0.156 |
| 1000+ | USD 0.144 |
| 2000+ | USD 0.141 |
| 5000+ | USD 0.139 |
| 10000+ | USD 0.138 |
USD
{"1":85900,"10":38100,"50":21400,"100":18500,"250":16800,"500":15600,"1000":14400,"2000":14100,"5000":13900,"10000":13800}
You added LMK325B7476KM-PR to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 47µF |
| Operating voltage | 10V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x2.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LMK325B7476KM-PR)
Are you sure you want to perform this action?