Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | KEW5204BT |
| MPN: | KEW5204BT |
| Manufacturer: | KYORITSU |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 439.85 |
USD
{"1":43985000}
| Manufacturer | KYORITSU |
| Type of meter | light meter |
| Kind of display used | LCD |
| Display parameters | 3,5 digit (1999) |
| Measuring range | 0...1400W/m2 |
| Measurement accuracy | ±(4% + 5 digits) |
| Measuring resolution | 0,1lux |
| Sampling | 2,5x/s |
| Body dimensions | 169x63x37mm |
| Weight with battery | 210g |
| Power supply | battery LR6 AA 1,5V x3 |
| Battery/ rechargeable battery | battery LR6 AA 1,5V x3 |
| Interface | Bluetooth |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (KEW5204BT)
Are you sure you want to perform this action?