Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 122410SYGC/S530E2 |
| MPN: | 1224-10SYGC/S530-E2 |
| Manufacturer: | EVERLIGHT |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.0852 |
| 10+ | USD 0.0809 |
| 50+ | USD 0.0767 |
| 100+ | USD 0.0724 |
| 250+ | USD 0.0682 |
| 500+ | USD 0.0639 |
| 1000+ | USD 0.0596 |
| 2000+ | USD 0.0575 |
| 4000+ | USD 0.0566 |
USD
{"1":8520,"10":8090,"50":7670,"100":7240,"250":6820,"500":6390,"1000":5960,"2000":5750,"4000":5660}
You added 122410SYGC/S530E2 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | EVERLIGHT |
| Type of diode | LED |
| LED colour | yellow green |
| LED diameter | 3mm |
| Luminosity | 63mcd |
| Viewing angle | 25° |
| Wavelength | 575nm |
| LED lens | transparent |
| LED current | 2mA |
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2.4V DC |
| Shape | round |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (122410SYGC/S530E2)
Are you sure you want to perform this action?