Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | UMK105CG100DVHF |
| MPN: | UMK105CG100DVHF |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.10416 |
| 10+ | USD 0.04096 |
| 100+ | USD 0.00808 |
| 1000+ | USD 0.00445 |
| 5000+ | USD 0.00397 |
| 10000+ | USD 0.00363 |
| 20000+ | USD 0.00351 |
| 50000+ | USD 0.00345 |
| 100000+ | USD 0.00339 |
USD
{"1":10416,"10":4096,"100":808,"1000":445,"5000":397,"10000":363,"20000":351,"50000":345,"100000":339}
You added UMK105CG100DVHF to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 10pF |
| Operating voltage | 50V |
| Dielectric | C0G (NP0) |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0402 |
| Case - mm | 1005 |
| Manufacturer series | M |
| Conform to the norm | AEC-Q200 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 1x0.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (UMK105CG100DVHF)
Are you sure you want to perform this action?