Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | TMK325B7226KM-PR |
| MPN: | TMK325B7226KM-PR |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.571 |
| 10+ | USD 0.290 |
| 50+ | USD 0.150 |
| 100+ | USD 0.128 |
| 500+ | USD 0.111 |
| 1000+ | USD 0.102 |
| 2000+ | USD 0.100 |
| 5000+ | USD 0.098 |
| 10000+ | USD 0.097 |
USD
{"1":57100,"10":29000,"50":15000,"100":12800,"500":11100,"1000":10200,"2000":10000,"5000":9800,"10000":9700}
You added TMK325B7226KM-PR to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 22µF |
| Operating voltage | 25V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 3.2x2.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (TMK325B7226KM-PR)
Are you sure you want to perform this action?