Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | TMK212AB7475KG-T |
| MPN: | TMK212AB7475KG-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.1275 |
| 10+ | USD 0.0573 |
| 100+ | USD 0.0339 |
| 500+ | USD 0.0256 |
| 1000+ | USD 0.0205 |
| 3000+ | USD 0.0181 |
| 6000+ | USD 0.0176 |
| 9000+ | USD 0.0172 |
| 15000+ | USD 0.0170 |
| 30000+ | USD 0.0167 |
USD
{"1":12750,"10":5730,"100":3390,"500":2560,"1000":2050,"3000":1810,"6000":1760,"9000":1720,"15000":1700,"30000":1670}
You added TMK212AB7475KG-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 4.7µF |
| Operating voltage | 25V |
| Dielectric | X7R |
| Tolerance | ±10% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0805 |
| Case - mm | 2012 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Dimensions (a x b x c) | 2x1.25mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (TMK212AB7475KG-T)
Are you sure you want to perform this action?