Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | QOLTEC-52579 |
| MPN: | 52579 |
| Manufacturer: | QOLTEC |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 20.74 |
| 6+ | USD 19.46 |
USD
{"1":2074000,"6":1946000}
You added QOLTEC-52579 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | QOLTEC |
| Type of meter | smoke detector |
| Power supply | battery CR123A 3V x1 |
| Dimensions | 76x76x25mm |
| Conform to the norm | EN 14604:2005 AC1:2008 |
| Operating temperature | -10...55°C |
| Kind of sensor | electrochemical, semiconductor |
| Detected gas | smoke |
| Producer guarantee (months) | 24 |
| Mounting | glued, screw |
| Sound level | 85dB (d=3 m) |
| Protection | against reverse polarity |
| Interface | TUYA |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (QOLTEC-52579)
Are you sure you want to perform this action?