Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | PXV0777/4POLE |
| MPN: | PXV0777/4POLE |
| Manufacturer: | BULGIN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 24.06 |
| 5+ | USD 22.12 |
| 10+ | USD 20.73 |
| 25+ | USD 18.91 |
| 100+ | USD 17.36 |
USD
{"1":2406000,"5":2212000,"10":2073000,"25":1891000,"100":1736000}
You added PXV0777/4POLE to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | BULGIN |
| Type of transition | cable joint |
| Number of ways | 4 |
| Current rating | 10A |
| Rated voltage | 0.25kV |
| Manufacturer series | Standard Vitalis Buccaneer® |
| IP rating | IP68, IP69K |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Cable external diameter | 6...8mm |
| Body dimensions | Ø38.1x105mm |
| Wire cross-section | 1.5mm2 |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Colour | black |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (PXV0777/4POLE)
Are you sure you want to perform this action?