Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSRYPA82E1A |
| MPN: | OSRYPA82E1A |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.428 |
| 10+ | USD 0.382 |
| 50+ | USD 0.336 |
| 100+ | USD 0.306 |
| 250+ | USD 0.275 |
| 500+ | USD 0.244 |
| 1000+ | USD 0.229 |
| 2000+ | USD 0.214 |
| 4000+ | USD 0.199 |
USD
{"1":42800,"10":38200,"50":33600,"100":30600,"250":27500,"500":24400,"1000":22900,"2000":21400,"4000":19900}
You added OSRYPA82E1A to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | red, yellow |
| LED diameter | 8mm |
| Viewing angle | 140° |
| Wavelength | 590nm, 625nm |
| LED lens | transparent |
| LED current | 30mA |
| Mounting | THT |
| Front | flat |
| Operating voltage | 2.1...2.6V DC |
| Number of terminals | 3 |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Operating temperature | -30...85°C |
| LED version | bicolour |
| Shape | round |
| Luminosity of red colour | 1120...1560mcd |
| Luminosity of yellow colour | 1120...1560mcd |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSRYPA82E1A)
Are you sure you want to perform this action?