Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | OSR5JA7FC4B |
| MPN: | OSR5JA7FC4B |
| Manufacturer: | OPTOSUPPLY |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.0955 |
| 10+ | USD 0.0853 |
| 50+ | USD 0.0750 |
| 100+ | USD 0.0682 |
| 250+ | USD 0.0614 |
| 500+ | USD 0.0546 |
| 1000+ | USD 0.0512 |
| 2500+ | USD 0.0477 |
| 5000+ | USD 0.0443 |
USD
{"1":9550,"10":8530,"50":7500,"100":6820,"250":6140,"500":5460,"1000":5120,"2500":4770,"5000":4430}
You added OSR5JA7FC4B to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OPTOSUPPLY |
| Type of diode | LED |
| LED colour | red |
| LED diameter | 2mm |
| Luminosity | 68...100mcd |
| Viewing angle | 120° |
| Wavelength | 625nm |
| LED lens | diffused, red |
| LED current | 30mA |
| Mounting | THT |
| Front | flat |
| Operating voltage | 2.1...2.6V DC |
| Terminal pitch | 2.54mm |
| Operating temperature | -30...85°C |
| Shape | round |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (OSR5JA7FC4B)
Are you sure you want to perform this action?