Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LMK063BJ224MP-F |
| MPN: | LMK063BJ224MP-F |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.04685 |
| 10+ | USD 0.02225 |
| 100+ | USD 0.01148 |
| 1000+ | USD 0.00445 |
| 5000+ | USD 0.00410 |
| 15000+ | USD 0.00385 |
| 30000+ | USD 0.00381 |
| 75000+ | USD 0.00375 |
| 150000+ | USD 0.00370 |
USD
{"1":4685,"10":2225,"100":1148,"1000":445,"5000":410,"15000":385,"30000":381,"75000":375,"150000":370}
You added LMK063BJ224MP-F to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 0.22µF |
| Operating voltage | 10V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0201 |
| Case - mm | 0603 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 0.6x0.3mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LMK063BJ224MP-F)
Are you sure you want to perform this action?