Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | LC35W75-400-DA-NFC |
| MPN: | LC35W75-400 DALI NFC |
| Manufacturer: | KGP ELECTRONICS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 19.06 |
| 5+ | USD 17.97 |
| 10+ | USD 16.89 |
| 20+ | USD 15.80 |
USD
{"1":1906000,"5":1797000,"10":1689000,"20":1580000}
You added LC35W75-400-DA-NFC to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | KGP ELECTRONICS |
| Type of power supply | switching |
| Application | LED |
| Communictions protocol | NFC |
| Kind of power supply | LED |
| Power | 35W |
| Output voltage | 54...240V DC |
| Output current | 75...400mA |
| Supply voltage | 220...240V AC |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 280x29.4x21mm |
| Protection | anti-overload OLP, no-load, short circuit protection SCP |
| Operating temperature | -25...60°C |
| Electrical connection | spring-loaded terminals |
| Number of outputs | 1 |
| Efficiency | 94% |
| Operating modes | constant current |
| Additional functions | NFC |
| Power supply unit features | dimming control |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (LC35W75-400-DA-NFC)
Are you sure you want to perform this action?