Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | JMK105BBJ475MV-F |
| MPN: | JMK105BBJ475MV-F |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.12755 |
| 10+ | USD 0.04096 |
| 100+ | USD 0.01627 |
| 500+ | USD 0.00807 |
| 1000+ | USD 0.00644 |
| 5000+ | USD 0.00468 |
| 10000+ | USD 0.00420 |
| 20000+ | USD 0.00410 |
| 50000+ | USD 0.00404 |
| 100000+ | USD 0.00398 |
USD
{"1":12755,"10":4096,"100":1627,"500":807,"1000":644,"5000":468,"10000":420,"20000":410,"50000":404,"100000":398}
You added JMK105BBJ475MV-F to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 4.7µF |
| Operating voltage | 6.3V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0402 |
| Case - mm | 1005 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 1x0.5mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (JMK105BBJ475MV-F)
Are you sure you want to perform this action?