Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | ITN1000 |
| MPN: | ITN 1000 |
| Manufacturer: | NOFFZ Technologies |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 5744.54 |
USD
{"1":574454000}
You added ITN1000 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | NOFFZ Technologies |
| Type of tester | WiFi and Bluetooth protocol |
| Measurement | MCS index, Rx level, Tx/Rx data rate |
| Frequency | 2.412...2.484GHz, 5.15...5.85GHz, 5.925...7.125GHz |
| Bluetooth version | 5.2 EDR, BLE |
| Power supply | power supply 8...60V DC |
| Dimensions | 170x52x221mm |
| Measuring instruments application | for automated testing of IoT devices |
| Communictions protocol | IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax |
| Support | WiFi 6E: 802.11ax/ac/n/a/g/b, 2x2 MIMO, 2/5/6 GHz |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Measuring instrument features | support via API and webUI |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (ITN1000)
Are you sure you want to perform this action?