Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | HH-TWI-640GNA-COB |
| MPN: | HH-SWWW640F010W24-COB-CCT |
| Manufacturer: | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 7.31 |
| 5+ | USD 6.33 |
| 25+ | USD 5.69 |
| 100+ | USD 5.05 |
USD
{"1":731000,"5":633000,"25":569000,"100":505000}
You added HH-TWI-640GNA-COB to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | WISVA OPTOELECTRONICS |
| Type of optoelectronic module | COB LED tape |
| LED colour | white warm/cold white |
| LED per meter amount | 640 |
| Width | 10mm |
| IP rating | IP20 |
| Maximum power per meter | 8W/m |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Operating voltage | 24V DC |
| Version | Tunable White |
| Colour temperature | 2700-6500K |
| Luminosity | 760lm/m |
| Number of pins | 3 |
| Cutting length | 25mm |
| Light source features | white PCB |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (HH-TWI-640GNA-COB)
Are you sure you want to perform this action?