Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | GX-230MLKA-P |
| MPN: | GX-230MLKA-P |
| Manufacturer: | PANASONIC |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 22.58 |
| 10+ | USD 21.17 |
| 25+ | USD 19.75 |
| 100+ | USD 18.34 |
USD
{"1":2258000,"10":2117000,"25":1975000,"100":1834000}
You added GX-230MLKA-P to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | PANASONIC |
| Type of sensor | inductive |
| Output configuration | PNP / NO |
| Range | 0...24mm |
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Switch housing | M30 |
| Connection | cables |
| Lead length | 2m |
| IP rating | IP67G |
| Max. operating current | 0.1A |
| Operating temperature | -25...70°C |
| Kind of forehead | non-embedded |
| Body material | brass |
| Switching frequency max | 100Hz |
| Plating material | nickel |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (GX-230MLKA-P)
Are you sure you want to perform this action?