Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | FBMH1608HM601-T |
| MPN: | FBMH1608HM601-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.1747 |
| 10+ | USD 0.1141 |
| 50+ | USD 0.0873 |
| 100+ | USD 0.0792 |
| 250+ | USD 0.0676 |
| 500+ | USD 0.0594 |
| 1000+ | USD 0.0408 |
| 4000+ | USD 0.0384 |
| 12000+ | USD 0.0349 |
USD
{"1":17470,"10":11410,"50":8730,"100":7920,"250":6760,"500":5940,"1000":4080,"4000":3840,"12000":3490}
You added FBMH1608HM601-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of ferrite | bead |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0603 |
| Case - mm | 1608 |
| Resistance | 0.17Ω |
| Tolerance | ±25% |
| Impedance | 600Ω |
| Max. operating current | 900mA |
| Manufacturer series | FB |
| Test frequency | 100MHz |
| Operating temperature | -40...125°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (FBMH1608HM601-T)
Are you sure you want to perform this action?