Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | EMK212BBJ226MG-T |
| MPN: | EMK212BBJ226MG-T |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 10+ | USD 0.1263 |
| 100+ | USD 0.0522 |
| 500+ | USD 0.0347 |
| 1000+ | USD 0.0319 |
| 3000+ | USD 0.0284 |
| 6000+ | USD 0.0272 |
| 9000+ | USD 0.0265 |
| 15000+ | USD 0.0261 |
USD
{"10":12630,"100":5220,"500":3470,"1000":3190,"3000":2840,"6000":2720,"9000":2650,"15000":2610}
You added EMK212BBJ226MG-T to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of capacitor | ceramic |
| Kind of capacitor | MLCC |
| Capacitance | 22µF |
| Operating voltage | 16V |
| Dielectric | X5R |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0805 |
| Case - mm | 2012 |
| Manufacturer series | M |
| Operating temperature | -55...85°C |
| Dimensions (a x b x c) | 2x1mm |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (EMK212BBJ226MG-T)
Are you sure you want to perform this action?