Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | D-175-MIX |
| MPN: | 175-MIX |
| Manufacturer: | DONAU ELEKTRONIK |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 99.20 |
| 3+ | USD 86.20 |
| 5+ | USD 77.65 |
| 10+ | USD 68.98 |
USD
{"1":9920000,"3":8620000,"5":7765000,"10":6898000}
You added D-175-MIX to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | DONAU ELEKTRONIK |
| Type of wire | test lead cable |
| Kind of wire | LiY-Toy |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Insulation colour | black, blue, brown, green, grey, orange, red, violet, white, yellow |
| Rated voltage | 0.3kV |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Package contents | 10m |
| Flexibility class | 5 |
| Cable external diameter | 2.3mm |
| Cable structure | 1x0.75mm2 |
| Kind of material | flame retardant, no flame propagation |
| Quantity in set/package | 10pcs. |
| Core section | 0.75mm2 |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (D-175-MIX)
Are you sure you want to perform this action?