Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | CBC3225T220KR |
| MPN: | CBC3225T220KR |
| Manufacturer: | TAIYO YUDEN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.2193 |
| 10+ | USD 0.1143 |
| 50+ | USD 0.0808 |
| 100+ | USD 0.0693 |
| 500+ | USD 0.0635 |
| 1000+ | USD 0.0600 |
| 3000+ | USD 0.0566 |
| 6000+ | USD 0.0554 |
| 9000+ | USD 0.0543 |
| 15000+ | USD 0.0531 |
USD
{"1":21930,"10":11430,"50":8080,"100":6930,"500":6350,"1000":6000,"3000":5660,"6000":5540,"9000":5430,"15000":5310}
You added CBC3225T220KR to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | TAIYO YUDEN |
| Type of inductor | wire |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 1210 |
| Case - mm | 3225 |
| Inductance | 22µH |
| Operating current | 0.78A |
| Resistance | 0.27Ω |
| Tolerance | ±10% |
| Manufacturer series | CB |
| Resonant frequency | 17MHz |
| Body dimensions | 3.2x2.5mm |
| Test frequency | 0.1MHz |
| Saturation current | 620mA |
| Core material | ferrite |
| Max resistance | 351mΩ |
| Operating temperature | -40...105°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (CBC3225T220KR)
Are you sure you want to perform this action?