Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 5982L01107F-DIA-0 |
| MPN: | 598-2L01-107F |
| Manufacturer: | DIALIGHT |
| Amount | Price |
|---|---|
| 4000+ | USD 0.095 |
USD
{"4000":9500}
| Manufacturer | DIALIGHT |
| Type of diode | LED |
| LED colour | white |
| Mounting | SMD |
| Case - inch | 0603 |
| Case - mm | 1608 |
| Luminosity | 150mcd |
| Viewing angle | 140° |
| Dimensions | 1.6x0.8mm |
| LED current | 30mA |
| LED lens | diffused, white |
| Operating voltage | 3.2V |
| Shape | rectangular |
| Number of diodes | 1 |
| Manufacturer series | 598 |
| Operating temperature | -40...85°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (5982L01107F-DIA-0)
Are you sure you want to perform this action?