Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | 1.8YDL |
| MPN: | 1.8YDL |
| Manufacturer: | BIVAR |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.251 |
| 10+ | USD 0.210 |
| 100+ | USD 0.168 |
| 250+ | USD 0.151 |
| 500+ | USD 0.142 |
| 1000+ | USD 0.130 |
| 2000+ | USD 0.117 |
| 4000+ | USD 0.109 |
USD
{"1":25100,"10":21000,"100":16800,"250":15100,"500":14200,"1000":13000,"2000":11700,"4000":10900}
You added 1.8YDL to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | BIVAR |
| Type of diode | LED |
| LED colour | yellow |
| LED diameter | 1.8mm |
| Luminosity | 1mcd |
| Viewing angle | 50° |
| Wavelength | 590nm |
| LED lens | diffused |
| LED current | 20mA |
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 2V DC |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (1.8YDL)
Are you sure you want to perform this action?