Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SRFI079 |
| MPN: | SRFI079 |
| Manufacturer: | ANTENOVA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 5.22 |
| 10+ | USD 4.77 |
| 25+ | USD 4.52 |
| 100+ | USD 4.09 |
| 200+ | USD 3.77 |
| 600+ | USD 3.54 |
| 800+ | USD 3.30 |
USD
{"1":522000,"10":477000,"25":452000,"100":409000,"200":377000,"600":354000,"800":330000}
You added SRFI079 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ANTENOVA |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | LTE |
| Polarisation | linear |
| Impedance | 50Ω |
| Frequency | 410...470MHz |
| Dimensions (a x b x c) | 101x20x0.15mm |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Cable length | 0.2m |
| Kind of connector | IPEX |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SRFI079)
Are you sure you want to perform this action?