Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SRFI065 |
| MPN: | SRFI065 |
| Manufacturer: | ANTENOVA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 3.01 |
| 10+ | USD 2.76 |
| 25+ | USD 2.61 |
| 100+ | USD 2.36 |
| 200+ | USD 2.18 |
| 600+ | USD 2.04 |
| 800+ | USD 1.91 |
USD
{"1":301000,"10":276000,"25":261000,"100":236000,"200":218000,"600":204000,"800":191000}
You added SRFI065 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ANTENOVA |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | ISM |
| Polarisation | linear |
| Impedance | 50Ω |
| Frequency | 863...928MHz |
| Dimensions (a x b x c) | 35x10x0.15mm |
| Connection | IPEX |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Cable length | 0.15m |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SRFI065)
Are you sure you want to perform this action?