Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SR4L034-R |
| MPN: | SR4L034-R |
| Manufacturer: | ANTENOVA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1.77 |
| 250+ | USD 1.61 |
| 1000+ | USD 1.51 |
USD
{"1":177000,"250":161000,"1000":151000}
You added SR4L034-R to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ANTENOVA |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | 3G, 4G, LTE |
| Polarisation | linear |
| Mounting | SMD |
| Impedance | 50Ω |
| Frequency | 698MHz...2.69GHz |
| Dimensions (a x b x c) | 28x8x3.3mm |
| Operating temperature | -40...140°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SR4L034-R)
Are you sure you want to perform this action?