Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SR4G080 |
| MPN: | SR4G080 |
| Manufacturer: | ANTENOVA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1.80 |
| 10+ | USD 1.49 |
| 25+ | USD 1.30 |
| 1000+ | USD 1.15 |
USD
{"1":180000,"10":149000,"25":130000,"1000":115000}
You added SR4G080 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ANTENOVA |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | GNSS, GPS |
| Polarisation | linear |
| Mounting | SMD |
| Impedance | 50Ω |
| Dimensions (a x b x c) | 9x5.8x1.7mm |
| Frequency | 1559...1609MHz |
| Operating temperature | -40...140°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SR4G080)
Are you sure you want to perform this action?