Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SR43W078 |
| MPN: | SR43W078 |
| Manufacturer: | ANTENOVA |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1.70 |
| 10+ | USD 1.41 |
| 25+ | USD 1.31 |
| 100+ | USD 1.19 |
| 250+ | USD 1.12 |
| 1000+ | USD 1.05 |
USD
{"1":170000,"10":141000,"25":131000,"100":119000,"250":112000,"1000":105000}
You added SR43W078 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | ANTENOVA |
| Type of communications modules accessories | antenna |
| Kind of antenna | WiFi |
| Polarisation | linear |
| Mounting | SMD |
| Impedance | 50Ω |
| Frequency | 2.4...7.125GHz |
| Dimensions (a x b x c) | 15x6x1mm |
| Operating temperature | -40...85°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SR43W078)
Are you sure you want to perform this action?