Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | SP259 |
| MPN: | SP259 |
| Manufacturer: | IKALOGIC SAS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 560.70 |
USD
{"1":56070000}
You added SP259 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | IKALOGIC SAS |
| Type of test accessories | logic analyser |
| Dimensions | 100x83.12x24.3mm |
| Number of channels | 9 |
| Trigger | I2C, serial protocol, SPI, UART |
| Producer guarantee (months) | 36 |
| Band | 250MHz |
| Input impedance | 200kΩ/8pF |
| Interface | USB |
| Max. input voltage | 25V |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (SP259)
Are you sure you want to perform this action?