Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | RGP10M-LGE |
| MPN: | RGP10M |
| Manufacturer: | LUGUANG ELECTRONIC |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.3330 |
| 25+ | USD 0.2000 |
| 100+ | USD 0.1210 |
| 500+ | USD 0.0678 |
| 1000+ | USD 0.0412 |
| 3000+ | USD 0.0266 |
| 6000+ | USD 0.0219 |
| 15000+ | USD 0.0193 |
USD
{"1":33300,"25":20000,"100":12100,"500":6780,"1000":4120,"3000":2660,"6000":2190,"15000":1930}
You added RGP10M-LGE to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | LUGUANG ELECTRONIC |
| Type of diode | rectifying |
| Mounting | THT |
| Max. off-state voltage | 1kV |
| Load current | 1A |
| Semiconductor structure | single diode |
| Kind of package | tape |
| Max. forward impulse current | 30A |
| Case | DO15 |
| Max. forward voltage | 1.3V |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (RGP10M-LGE)
Are you sure you want to perform this action?