Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | RCKH1-6/2X1-Y |
| MPN: | WRDCC600020001003KJ1 |
| Manufacturer: | RADPOL |
| Amount | Price |
|---|---|
| 5+ | USD 0.97 |
| 10+ | USD 0.91 |
| 50+ | USD 0.85 |
USD
{"5":97000,"10":91000,"50":85000}
You added RCKH1-6/2X1-Y to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | RADPOL |
| Type of cable accessories | heat shrink sleeve |
| Version | glued, thin walled |
| Shrinking ratio | 3:1 |
| Min. diameter before shrinking | 6mm |
| Length | 1m |
| Colour | yellow |
| Material | polyolefine |
| Diameter after shrinking | 2mm |
| Operating temperature | -25...125°C |
| Shrinkage temperature | 115°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (RCKH1-6/2X1-Y)
Are you sure you want to perform this action?