Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | R88M-G75030H-S2 |
| MPN: | R88M-G75030H-S2 |
| Manufacturer: | OMRON |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1078.59 |
USD
{"1":107859000}
You added R88M-G75030H-S2 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | OMRON |
| Type of motor | servo motor |
| Kind of motor | with incremental encoder |
| Power | 0.75kW |
| Supply voltage | 200V AC |
| Manufacturer series | R88M |
| Rotational rate/speed | 3000rpm |
| Torque | 2.4Nm |
| Motors features | straight shaft with key, tapped |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (R88M-G75030H-S2)
Are you sure you want to perform this action?