Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | R5GD |
| MPN: | R5GD |
| Manufacturer: | BIVAR |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 0.248 |
| 10+ | USD 0.207 |
| 100+ | USD 0.165 |
| 250+ | USD 0.149 |
| 500+ | USD 0.140 |
| 1000+ | USD 0.128 |
| 2000+ | USD 0.116 |
| 4000+ | USD 0.107 |
USD
{"1":24800,"10":20700,"100":16500,"250":14900,"500":14000,"1000":12800,"2000":11600,"4000":10700}
You added R5GD to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | BIVAR |
| Type of diode | LED |
| LED colour | green |
| Dimensions | 2x5mm |
| Luminosity | 8mcd |
| Viewing angle | 120° |
| Wavelength | 568nm |
| LED lens | diffused |
| Mounting | THT |
| LED current | 20mA |
| Operating voltage | 2.1V DC |
| • DOCUMENT |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (R5GD)
Are you sure you want to perform this action?