Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | QOLTEC-54279 |
| MPN: | 54279 |
| Manufacturer: | QOLTEC |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 48.65 |
| 6+ | USD 45.71 |
USD
{"1":4865000,"6":4571000}
You added QOLTEC-54279 to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | QOLTEC |
| Type of tester | wiring system |
| Kind of display used | LCD |
| Measured cable length | max. 300m |
| Max. voltage | 42V DC, 60V AC |
| Power supply | battery AA 1,5V x4 |
| Dimensions | 270x65x230mm |
| Test | wiring RJ12, wiring RJ45 |
| Connection | RJ12, RJ45 |
| Measurement frequency | 225Hz |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (QOLTEC-54279)
Are you sure you want to perform this action?