Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | Q8P3CXXG24E |
| MPN: | Q8P3CXXG24E |
| Manufacturer: | APEM |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 6.80 |
| 5+ | USD 6.37 |
| 25+ | USD 5.94 |
| 100+ | USD 5.53 |
USD
{"1":680000,"5":637000,"25":594000,"100":553000}
You added Q8P3CXXG24E to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | APEM |
| Type of light indictaor | LED |
| Kind of indicator | prominent |
| Lamp colour | green |
| Mounting hole diameter | Ø8mm |
| IP rating | IP67 |
| Manufacturer series | Q8 |
| Leads | cables |
| Lead length | 0.2m |
| Body material | brass |
| LED diameter | 5mm |
| Body colour | silver |
| Luminosity | 60mcd |
| Supply voltage | 24V DC |
| Plating material | chromium |
| Operating temperature | -30...65°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (Q8P3CXXG24E)
Are you sure you want to perform this action?