Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | Q14F1GZZRYG24E |
| MPN: | Q14F1GZZRYG24E |
| Manufacturer: | APEM |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 7.65 |
| 50+ | USD 7.06 |
| 100+ | USD 6.82 |
USD
{"1":765000,"50":706000,"100":682000}
You added Q14F1GZZRYG24E to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | APEM |
| Type of light indictaor | LED |
| Kind of indicator | flat |
| Lamp colour | red/green/yellow |
| Mounting hole diameter | Ø14mm |
| IP rating | IP67 |
| Manufacturer series | Q14 |
| Leads | connectors, for soldering |
| Body material | brass |
| LED diameter | 10mm |
| Body colour | grey |
| Supply voltage | 24V DC |
| Leads dimensions | 2.8x0.8mm |
| Plating material | chromium |
| Operating temperature | -40...85°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (Q14F1GZZRYG24E)
Are you sure you want to perform this action?