Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | PXV0727/P |
| MPN: | PXV0727/P |
| Manufacturer: | BULGIN |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 20.41 |
| 5+ | USD 18.98 |
| 10+ | USD 17.97 |
| 25+ | USD 16.64 |
| 100+ | USD 15.69 |
USD
{"1":2041000,"5":1898000,"10":1797000,"25":1664000,"100":1569000}
You added PXV0727/P to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | BULGIN |
| Type of connector | circular |
| Connector | socket |
| Number of pins | 9 |
| Current rating | 5A |
| Rated voltage | 0.15kV |
| Locking system | external thread, threaded joint |
| Manufacturer series | Standard Vitalis Buccaneer® |
| IP rating | IP68, IP69K |
| Mechanical mounting | for panel mounting, rear side nut |
| Electrical mounting | screw terminal |
| Body material | polyamide |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Kind of connector | male |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (PXV0727/P)
Are you sure you want to perform this action?