Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | PRO-DM-20 |
| MPN: | 2486080000 |
| Manufacturer: | WEIDMÜLLER |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 79.68 |
| 5+ | USD 72.50 |
| 10+ | USD 63.50 |
USD
{"1":7968000,"5":7250000,"10":6350000}
| Manufacturer | WEIDMÜLLER |
| Type of power supply accessories | diode modul |
| Kind of power supply | for DIN rail |
| Output voltage | 24V DC |
| Output current | 40A |
| Supply voltage | 0...60V DC |
| Electrical connection | screw terminals |
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Operating temperature | -40...70°C |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (PRO-DM-20)
Are you sure you want to perform this action?