Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | PKT-P7049-B |
| MPN: | P 7049 BLACK |
| Manufacturer: | PEAKTECH |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 3.05 |
| 10+ | USD 2.84 |
USD
{"1":305000,"10":284000}
You added PKT-P7049-B to your shopping cart. Go to the cart
| Manufacturer | PEAKTECH |
| Type of test accessories | test leads |
| Max. voltage | 50V AC, 120V DC |
| Maximum current | 10A |
| Cable length | 1m |
| Colour | black |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (PKT-P7049-B)
Are you sure you want to perform this action?