Choose
You have to add a wishlist before you proceed
The product you try to add is already in your cart. Do you want to increase its quantity or add another cart position?
| SKU: | PCE-VMS100 |
| MPN: | PCE-VMS 100 |
| Manufacturer: | PCE INSTRUMENTS |
| Amount | Price |
|---|---|
| 1+ | USD 1135.08 |
USD
{"1":113508000}
| Manufacturer | PCE INSTRUMENTS |
| Type of meter | vibrometer |
| Dimensions | 96x91x48mm |
| IP rating | IP65 |
| Operating temperature | max. 55°C |
| Storage temperature | -20...70°C |
| Kind of display | 7-segment |
Enter the quantity of the product for which you want to check the warehouse delivery time.
Choose
Folder name
The minimum number of characters: 1. The maximum number of characters: 64.
The text has been copied to the clipboard (PCE-VMS100)
Are you sure you want to perform this action?